Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/sdbot/boozar_html/vqmod/vqmod.php on line 675
Warning: ini_set(): Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time in /home/sdbot/boozar_html/system/library/session.php on line 7Warning: ini_set(): Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time in /home/sdbot/boozar_html/system/library/session.php on line 8Warning: ini_set(): Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time in /home/sdbot/boozar_html/system/library/session.php on line 9Warning: ini_set(): Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time in /home/sdbot/boozar_html/system/library/session.php on line 10Warning: session_set_cookie_params(): Cannot change session cookie parameters when headers already sent in /home/sdbot/boozar_html/system/library/session.php on line 20Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/sdbot/boozar_html/system/library/session.php on line 21Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sdbot/boozar_html/vqmod/vqmod.php:675) in /home/sdbot/boozar_html/index.php on line 189Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sdbot/boozar_html/vqmod/vqmod.php:675) in /home/sdbot/boozar_html/system/library/currency.php on line 45 خصوصیات محصول شرف الشمس شرف الشمس زنانه ، شرف الشمس مردانه

خصوصیات محصول شرف الشمس

جهت دریافت هدیه کلیک کنید
جهت دریافت هدیه کلیک کنید

عیار نقره 925 ( بالاترین عیار نقره )
انگشتر نقره نگین عقیق زرد با حکاکی دعای شرف الشمس (با رعایت تمامی آداب)
خواص و فواید عقیق :
از زمانهای گذشته ، عقیق را سنگ مقدسی می دانسته اند . عقیق سنگی است که آن را حرز و حامی انسان در مقابل بلایا و حوادث می شمارند و برای افزایش درآمد و رونق کسب و کار و آسان شدن کارها  بسیار مفید است . عقیق از بین برنده ترس و انرژی منفی محیط بوده و یاعث ایجاد اعتماد به نفس و شجاعت می شود . همچنین محافظ صاحبش در برابر چشم زخم بوده و شادی ، تعادل ، سلامتی و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد و غم و ناراحتی را دور می کند . همراه داشتن عقیق باعث ایجاد خوش شانسی ، برکت در رزق و روزی می شود .
خواص درمانی عقیق :
استفاده از عقیق سبب جلوگیری از خونریزی های شدید و تقویت بدن شده و به ویژه برای زنان بسیار فایده  دارد . شادی ، آرامش و تعالی روح را برای شما به ارمغان می آورد .
نگهداری و شارژ عقیق :
نگهداری از عقیق بسیار ساده است: شما می توانید آن را یک بار در هفته در آب جاری بشویید و برای شارژ سنگ ، می توانید یک یا دو بار در ماه ، آن را به مدت 2 ساعت در مقابل نور خورشید قرار دهید.
انچه در مورد شرف الشمس باید بدانید :
شرف شمس اسم سنگ نیست بلکه نوشته مقدسی است که با آداب ویژه در روز 19 فروردین در ساعات خاصی روی سنگ عقیق زرد رنگ نوشته میشود که دعا نام دارد. می توان گفت که دعاهم نیست بلکه  نقشی رمزگونه است که موجب وسعت رزق ،کارآمدی روزگار و برکت و باعث ایمنى از بلا و اجابت دعا و   برآورده شدن حاجات مى شود .
سنگ شرف الشمس یا دعای شرف الشمس؟
این نوشته را برخی افراد دعا و برخی اسم اعظم می نامند وقتى انسانى در مقابل یک سنگ شرف شمس خوش رنگ و شفاف قرار مى گیرد حیران از این است که چه نیرویى این سنگ را به این اندازه زیبا  آفریده است . شرف شمس علاوه بر تقدس نوشته آن و نگین سنگ عقیق آن ، درون خود عناصرى دارد که بر زیبایى و ارسال فرکانس و انرژی خاصی بنام کاسا انرژی بر جذابیت آن مى افزاید
حرز شرف الشمس,منقول از امیرالمومنین:
از جمله حرزهای نافع و دارای خواص فراوان که بعضی از اولیاء خدا آن را اسم اعظم میدانند,حرز((شرف الشمس))میباشد,که در کتاب (هزار و یک نکته)علامه حسن زاده آملی آمده است.
خواص ذکر شده برای حرز شرف الشمس:
در کتابهای مصباح کفعمی,از سر المستتر شیخ بهایی,گوهر شب چراغ نایینی,منبع اصول الحکمه بونی و شمس المعارف بونی و.....,در مورد این حرز سخن به میان آمده و خواص و فواید بسیاری را برای دارنده حرز شرف الشمسی که با آداب و شرایط خاص خود در روز ١٩ فروردین و ساعت مخصوص بر روی عقیق زرد حک نوشته شده است,ذکر کرده اند که برخی از آنها عبارتند از:
1.اسم اعظم الهی است.
2.جهت آشتی دو محبوب از هم جدا شده و رضایت به ازدواج
3. موجب محبوب قلوب شدن و جذب جنس مخالف شده
4.موجب رفع غم و پریشانی است.
5.موجب آسانی و رفع سختی و دشواری کارها است.
6.موجب زیادی رزق و روزی است.
7.موجب خیر و برکت در زندگی است.
8.حامل آن در همه جا پیروز و منصور است.
9.هر گاه پیش روئسا و بزرگان رود مورد توجه ایشان قرار گرفته و خداوند او را از شر آنها حفظ میکند.
10.حرز در سفر میباشد.
11.موجب رفع شر و بلا و ایمنی از شر جن و انس میباشد.
12.ایمنی از گزند حشرات موذی و حیوانات درنده است.
13.ترس و هراس را از بین برده و آرامش میدهد.
14.جهت وضع حمل و زایمان مفید است.
15.قدرت و اراده انسان را تقویت میکند.
16.جهت افزایش ثواب نماز است.
17.ایمنی از بلا و درد و انواع بیماری است.

جهت دریافت هدیه کلیک کنید